Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Цей рік став найбезпечнішим в історії авіації

31 грудня, 2017 - 15:37
Фото Reuters

Від початку 2017 року до полудня неділі 31 грудня в світі сталося дев'ять фатальних авіакатастроф, що призвели загалом до 67 смертей. Серед загиблих більшість (35 осіб) загинули від авіакатастрофи, перебуваючи на землі. Це найнижчі показники смертності від авіакатастроф за всю історію авіації, повідомляє нідерландська організація Aviation Safety Network (ASN).

Загалом у 2017 році авіакатастрофи сталися з п'ятьма вантажними і чотирма пасажирськими літаками.

Для порівняння ASN наводить дані 2016 року: тоді сталося 16 катастроф, внаслідок яких загинули 303 особи. "Починаючи з 1997 року, середня кількість нещасних випадків з літаками демонструвала стабільне та впевнене зниження, значною мірою завдяки поглибленню заходів безпеки міжнародними авіаційними організаціями, як-от ICAO (Міжнародна організація цивільної авіації), IATA (Міжнародна асоціація повітряного транспорту), Flight Safety Foundation", - повідомив голова ASN Харро Рантер.

Станом на 31 грудня 2017 року минуло вже 398 днів з часу останнього інциденту з пасажирським авіалайнером і 792 дні з часу інциденту, який призвів до загибелі понад 100 осіб. Враховуючи нинішній обсяг авіаперевезень, імовірність авіакатастрофи на пасажирському рейсі становить 1 до 9200000.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Deutsche-Welle

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ