Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Мая Санду призначила тимчасового прем'єра Молдови

31 грудня, 2020 - 17:15
Фото: Newsmaker

Президент Молдови Мая Санду підписала указ про призначення нинішнього глави Міністерства закордонних справ Ауреліу Чокоя тимчасово виконуючим обов'язки прем'єр-міністра країни.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє point.md.

"З огляду на те, що прем'єр-міністр Йон Кіку, який іде у відставку, відмовився тимчасово виконувати ці обов'язки до призначення нового уряду, президент, згідно з Конституцією, в обов'язковому порядку призначає т.в.о. прем'єр-міністра з-поміж міністрів. Сьогодні я підписала указ про призначення тимчасовим виконувачем обов'язків прем'єр-міністра Ауреліу Чокоя, який виконує обов'язки міністра закордонних справ та європейської інтеграції», - повідомила Санду.

Як відомо, 23 грудня Кабінет міністрів Молдови на чолі з прем'єром Йоном Кіку оголосив про свою відставку. Таке рішення було прийнято після зустрічі з експрезидентом Ігорем Додоном і спікером парламенту Зінаїдою Гречаний.

Тим часом президент Молдови Мая Санду також має намір запустити процедуру розпуску парламенту найближчим часом для проведення дострокових парламентських виборів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ