Найніжніші рослини прокладають собі шлях через найжорсткішу землю, через тріщини скель. Так і доброта. Який клин, який молот, який таран може зрівнятися з силою доброї, щирого людини! Ніщо не може протистояти йому.
Генрі Девід Торо, американський письменник, мислитель, натураліст, громадський діяч

1 червня - Міжнародний день захисту дітей!

Міжнародний день захисту дітей встановлено в листопаді 1949 року у Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950-му році.

Міжнародний день захисту дітей - це нагадування про необхідність дотримання прав дітей на життя, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства.

Повноцінний захист прав дітей в Україні не може відбуватися, адже досі триває російська агресія на сході України. Станом на жовтень 2019 року в Україні, за даними Мінсоцполітики, статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, на сьогодні мають понад 33 тисячі дітей 175 дітей, з них 87 — унаслідок поранення, контузії, каліцтва і одна дитина - внаслідок фізичного і сексуального насилля. Всі інші діти — внаслідок психологічного насилля.

За даними Офісу президента, лише з початку нинішнього року від обстрілів на Донбасі постраждало десятеро дітей.

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів