Невідво­рот­ний хід бут­тя ве­де нас від ба­га­ть­ох тра­диційних цінно­с­тей. Та я вірю, що ми до них обовяз­ко­во по­вер­не­мо­ся
Іван Миколайчук, український актор, кінорежисер, сценарист

«Атмосфера безумовної любові»

У Києві відбувся 11-й Кубок Барбоса

«Вухань-2019», «Як дві краплі», «Богатир», «Аксакал» — ці та багато інших веселих змагань пройшли цієї неділі на ВДНГ для «безподобних» безпородних песиків та їхніх господарів. Уже одинадцяту наймасштабнішу виставку — конкурс безпородних собак в Україні організувала Молодіжна ліга захисту тварин за підтримки генерального партнера «Mars Україна», представленого ТМ Pedigree.

«Барбоси — унікальні собаки. Вони не безпородні — вони безПОДОБНІ! Їхня зовнішність — поза нудними стандартами. Їхні характери — сформовані і зрозумілі майбутнім господарям, — переконані організатори. — Ми стверджуємо: для дружби не важлива порода!» Тож це був чудовий вихідний у «незабутній атмосфері добра, радості та безумовної любові».

«Основна мета — підняти престиж безпородних собак, показати, які вони здібні, чарівні та унікальні. Адже всі барбоси не схожі між собою! Також ми прагнемо підняти рівень відповідальності господарів, які обрали безпородного хвостатого друга», — нагадує мету ініціативи президент Молодіжної ліги захисту тварин Ірина ТЕРЕЩЕНКО.

Звичайно, серед конкурсів був і дуже важливий «Зустрінь друга», під час якого чудові хвостатики мали можливість знайти собі супутника на все життя. Крім того, під час заходу проводилися лекції з різних тематик щодо догляду за песиками, в «Зоні здоров’я» можна було безкоштовно отримати ветеринарну консультацію і провести чіпування тварини тощо.

Підготувала Ольга ХАРЧЕНКО, «День»

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів