При майстрах якось легше. Вони — як Атланти, держать небо на плечах. Тому і є висота.
Ліна Костенко, українська письменниця-«шістдесятниця», поетеса

«Червоні лінії» для Зеленського

Напередодні Нормандської зустрічі на Майдані Незалежності нагадали владі вимоги українського народу

8 грудня о 13:00  українці, політичні сили та громадські організації вийшли на віче на Майдані Незалежності, щоб продемонструвати “єдність та рішучість в боротьбі за Україну”.

Віче ініційовано партією «Європейська Солідарність», Політичною Партією «Голос» та Всеукраїнським об‘єднанням «Батьківщина».

“Зважаючи на доленосні виклики, які сьогодні стоять перед Україною, напередодні Нормандської зустрічі необхідно нагадати владі про «червоні лінії» – вимоги українського народу, які ніхто не має права зігнорувати”, - повідомляється на сторінці події у Facebook.

Вимоги учасників віче «Червоні лінії» для Зеленського»:

➢ Жодних компромісів щодо унітарної держави і ніякої федералізації.

➢ Жодних компромісів щодо європейського та євроатлантичного курсу.

➢ Жодних політичний дій, зокрема виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу до виконання умов безпеки і деокупації. Зокрема, виведення російських військ, роззброєння незаконних збройних формувань, встановлення контролю над державним кордоном.

➢ Жодних компромісів щодо деокупації та повернення Криму в Україну.

➢ Жодного припинення міжнародних судових процесів проти Росії.

“На Донбасі вже загинули 14 000. Якщо ми переможемо і Україна не зверне з курсу до НАТО, нових смертей може не бути, бо тільки НАТО гарантує справжню національну безпеку від Росії.”, - додається на сторінці заходу. 

Прямий ефір з Майдану Незалежності, куди українці вийшли, щоб окреслити "червоні лінії" для Володимира Зеленського вела “Європейська Солідарність” на сторінці у  Facebook.

Нагадується також, що віче - не розважальний захід, а політичний протест. Наша боротьба потрібна для того, щоб уникнути десятків тисяч нових особистих трагедій внаслідок окупації України.

 

Фото Миколи ТИМЧЕНКА, «День»

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів