Мова росте елементарно, разом з душею народу
Іван Франко, видатний український письменник, поет, публіцист

Дій за клімат: Києв долучився до глобальної «зеленої» ініціативи (фото)

У Києві сьогодні, 7 вересня, відбулась вулична акція «Дій за клімат», яка стала своєрідним месседжем про те, що населення готове до переходу на чисту енергію, економіку сталого розвитку та вимагає реального кліматичного лідерства.

Як зазначають організатори акції на своїй сторінці у Facebook, захід покликаний стимулювати дії щодо зниження впливу на клімат та донести урядовцям візуалізацію майбутнього міста, в якому хочеться залишатися і комфортно, безпечно, зелено жити. Адже енергонезалежність живиться від відновних джерел енергії.

Сьогодні на вулиці Хрещатик біля мерії відбувся арт-перфоманс та збір підписів під колективним зверненням до мера Віталія Кличка з вимогою переходу на 100% ВДЕ. Активісти показали дійство під назвою «Київ 2050, якщо нічого не змінювати», у якому зобразили майбутнє столиці у епіцентрі кліматичної катастрофи. А потім була «демонстрація» Києва, який перейшов на 100% ВДЕ. Також активісти створювали картину 2,5 х 6 м, де було зображено перехід України від викопних джерел палива до 100% відновних джерел енергії.

До глобальної ініціативи українці зможуть долучитися також і в суботу, 8 вересня, коли сотні тисяч людей діятимуть за клімат і візьмуть участь у мобілізації #RiseforClimate #ДійЗаКлімат, що розпочнеться з місцевих акцій у містах на п'ятьох континентах! Загалом очікується понад 500 заходів, й 17 з них відбудуться в Україні.

Фото Миколи ТИМЧЕНКА, «День»

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів
comments powered by HyperComments