У тебе є вороги? Добре. Значить, у своєму житті ти щось колись відстоював
Вінстон Черчілль, британський політик та державний діяч, письменник, лауреат Нобелівської премії з літератури

''Ігри нескорених'' стартували у Києві

У суботу, 14 вересня, на київському стадіоні "Піонер" відбулися національні змагання Ігри Нескорених.

''Ігри нескорених''-2019 - фінальна частина відбору збірної України на міжнародні Invictus Games 2020 в Гаазі. У змаганнях беруть участь ветерани та чинні військовослужбовці, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки в зоні бойових дій.

Відкрив національні змагання Президент України Володимир Зеленський. "Нехай здійсниться мрія усіх, хто хоче потрапити до Національної збірної України. І нехай у 2020 році у Нідерландах наша національна команда знову здивує весь світ своїм характером, своєю незламністю, своїм результатом", - наголосив Зеленський.

Цьогоріч понад 200 учасників почали змагання в шести видах спорту: стрільбі з лука, паверліфтингу, веслуванні на тренажері, легкій атлетиці, плаванні та велоспорті.

Цікаво, що під час відбору кандидатів, які представлять Україну у фінальній частині Ігор Нескорених в Гаазі, буде враховуватися не лише спортивний результат. Він важить лише 10% серед інших критеріїв. Найбільшу роль грає реабілітаційний ефект, який отримає учасник змагань (40%). Також враховуються ставлення кандидата (25%) та спортивна етика (25%).

Офіційне оголошення складу збірної України Ігор Нескорених-2020 відбудеться 17 жовтня 2019 року.

 

Фото Миколи ТИМЧЕНКА, ''День''

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів