Людство повинно позбутися війни, інакше війна позбудеться людства.
Джон Кеннеді, 35-ий президент США

ЛШЖ «Дня» перетнула екватор

2 тижні = 14 зустрічей і 2 культурні мандрівки для сімки учасників!

Два тижні Літньої школи журналістики «Дня» для наших сімох сміливців пройшли супердинамічно, але аж ніяк не непомітно. Адже всім учасниками запам’ятається і ґрунтовний початок з політиком Андрієм Сенченком, і яскравий майстер-клас редакторки відділу економіки Алли Дубровик-Рохової, і натхненна бесіда з актором Національного театру ім. І. Франка Андрієм Романієм, і, безперечно, насичене цікавими думками «інтелектуальне зважування» з Ларисою Івшиною.

А далі були – посол Литви в Україні Марюс Януконіс, індійсько-українська дослідниця Мрідула Гош, засновник «Ветеранської десятки», генерал-майор у запасі Володимир Гаврилов. Чимало емоцій і поживи для роздумів дав «літньошколярам» і візит до Верховної Ради та розмова з головою Комітету у закордонних справах Ганною Гопко.

Зустрічі з актрисою Наталією Сумською, ведучою Кароліною Ашіон та журналісткою, музикознавицею Галиною Бабій створили для нашої молоді «суперкультурну середу».

У «полі» наші майбутні медійники знайомилися з роботою Мультимедійної платформи іномовлення України UA TV та брали інтерв’ю в генеральної директорки каналу Людмили Березовської.

Незабутньою стала й інформативно наснажена лекція доктора історичних наук Юрія Терещенка, яка завершила другий робочий тиждень ЛШЖ-2019.

А поза тим були дві культурні мандрівки – похід до майже 900-річної Кирилівської церкви та поїздка до старовинного, сповненого музеїв Переяслава, яка дозволила «розвантажитися» і зануритися в атмосферу «рідного і квітучого затишку» – зокрема в тамтешньому скансені.

Першою зустріччю третього тижня став «практикум» від енергійної і наполегливої власної кореспондентки «Дня» на Вінниччині Олесі Шуткевич.

І це ще далеко не все! «Запатентований» редакційний метод «швидкісного перенавчання» працює…

Ольга ХАРЧЕНКО, кураторка ЛШЖ-2019, «День», фото Руслана КАНЮКИ та Миколи ТИМЧЕНКА, «День»

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів