Той, хто приймає зло без опору, стає його співучасником
Мартін Лютер Кінг, лідер руху в боротьбі проти расизму, нагороджений Нобелівською премією миру 1964 року

Львів перейшов в режим жорсткого карантину

Із 6 квітня у Львові, як і по всій території України, почали діяти посилені карантинні обмеження. Тому сьогодні на вулицях міста стало практично порожньо.

На входах у парки Львова почепили попереджувальні записки про те, що гуляти в них заборонено. Самі входи перекриті червоно-білими стрічками. Такими ж стрічками огороджені також дитячі майданчики.

Хоч храми залишаються відкритими, проте для віруючих там зробили усі умови, щоб дотриматися карантину. Так на входах стоять антисептики і висять оголошення, в яких просять одночасно заходити в храм щоб помолитися, не більше певної кількості людей. Крісла всередині розставлені по-одному і з дотриманням дистанції у кілька метрів.

Також до жителів міста записав відеозвернення і розмістив його на своїй сторінці в Facebook міський голова Львова Андрій Садовий. Він закликав містян не порушувати карантин і залишатися дома, адже наразі це єдині «ліки», які можуть врятувати від поширення коронавірусу в світі.

«Ми з вами бачили кадри, як минулих суботи-неділі люди виходили в парки й сквери, палили ватри, смажили шашлики. Це глупо. Тим паче, разом із дітьми. А потім ті діти йдуть додому, а там старші люди. Я настійливо рекомендую, навіть наказую, усім львів’янам: ми повинні бути на карантині, якщо хочемо врятувати своє життя та життя своїх рідних. Це наш із вами обов’язок. Немає ліків від коронавірусу. Карантин — єдині ліки, які можуть нас врятувати. Я бажаю всім здоров’я. Береженого Бог береже», — зазначив мер Львова.

Павло Паламарчук, "День"

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів