Царство свободи здобувається також сильним примусом над собою.
Михайло Грушевський, український історик, громадський та політичний діяч

Львів закривається від світу

Від завтрашнього дня, 17 березня, майже всі заклади у Львові закриваються. Через небезпеку зараженням коронавірусом у місті вводиться режим підвищеної готовності до надзвичайної ситуації.

Так згідно рішення міської комісії ТЕБ і НС усі магазини та заклади харчування мають бути закриті. Власникам дали час до завтрашнього ранку, щоб виконати це рішення. Проте багато закладів у Львові не працювали вже із сьогоднішнього ранку. Щоб якось виживати в умовах тотального карантину деякі заклади починають організовувати доставку їжі клієнтам до додому.

Негайно у Львові мають припинити стихійну торгівлю на вулицях.

За дотриманням виконання рішення будуть стежити правоохоронці. Вони готові жорстко реагувати на порушення підприємців, які не закрили свої заклади чи людей, що продають на вулицях.

Закриються також розважальні комплекси, коворкінгові зони, сауни, лазні, салони краси, спортзали, бібліотеки тощо.

Працювати будуть лише аптеки, супермаркети, продуктові магазини, зоомагазини, банки, пошта, магазини побутової хімії, АЗС, магазини ритуальних послуг, ветеринарні клініки, СТО, служби доставки.

Не прийматиме місто на час карантину приміські та міжобласні автобуси. Громадський транспорт ходитиме поки що за графіком, але містянам наполегливо рекомендують утриматись від поїздок на ньому.

Павло Паламарчук, Львів

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів