Національна справа — це справа всього народу і справа кожного громадянина; це корінний інтерес усього народу і громадянства, совість кожного з нас...
Іван Дзюба, український літературознавець, критик, громадський діяч, дисидент, Герой України, академік Національної академії наук України

"Міністерство лікування асфальтом": У Києві пройшла акція за відставку міністра охорони здоров'я

Міністра охорони здоров'я – у відставку. Із такою вимогою вийшли учасники акції "Міністерство лікування асфальтом". Обурення спричинив перерозподіл Кабміном коштів, які мали піти на реконструкцію лабораторії в Національному інституті раку, а пішли на дороги.

Акція майже годину тривала біля Міністерства охорони здоров'я. Її учасники вимагали відставки очільника відомства Максима Степанова, адже вважають, що ним були освоєні кошти на будівництво лабораторії Інституту раку. Це одна із головних онкологічних установ, куди з'їжджаються пацієнти з усієї території України на лікування. Понад 100 мільйонів гривень, розподілені Кабміном, на будівництво доріг або інших установ чи об'єктів.

Відповідно учасники акції виголошували своє побоювання, що цю лабораторію взагалі не добудують попри її важливість. Також наголошують на важливості того, щоб кошти були розподілені на закупівлю ліків за державний кошт.

Читайте більше у матеріалі: Медицина – не в пріоритеті

Фото Руслана Канюки, "День"

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів