Немає людини, яка б не любила свободу; але справедлива людина вимагає її для всіх, а несправедлива – лише для себе
Карл Людвіг Берне, німецький публіцист і письменник, поборник емансипації євреїв.

Місто для людей (фото)

Повсякденне життя громадських просторів Києва - у фотографіях "Дня"

Квітень продовжує радувати українців літньою погодою, і цю весну нарешті можна назвати справжньою, адже тепер у всіх куточках країни рясніють прекрасні пейзажі природи, що ожила.

Українську столицю чудова тепла погода теж не обійшла, і місто наповнюється все більшою кількістю охочих поблукати київськими вулицями, які приховують безліч легенд (докладніше дивіться у фоторепортажі «Квітневий Київ»).

Як і більшість європейських столиць, сучасний Київ стає більш дружнім до пішоходів, у місті з'являється все більше приємних і комфортних громадських просторів, виникає все більше локацій, де можна вільно повалятися на травичці і погрітися на ще не спекотному, а приємно зігріваючий сонечку...

Адже для будь-якого міста громадські простори - каталізатор постійного розвитку. Це місце зустрічі різних людей, джерело народження нових думок та ідей, можливість проявити творчий потенціал міського товариства, це фактор розвитку вуличної торгівлі та економіки міста загалом. Не дарма міська адміністрація Нью-Йорка останнє десятиліття активно збільшує площу пішохідних зон, облаштовуючи грандіозні громадські простори!

Фотокореспондент «Дня» Микола ТИМЧЕНКО у своїх світлинах зобразив життя громадських просторів Києва, і тепер кожен наш читач може відчути чарівну енергетику міста для людей.

Олександра ЯРЛИКОВА, «День». Фото Миколи ТИМЧЕНКА, «День»

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів
comments powered by HyperComments