Для недержавного народу духова культура грає величезну ролю, бо власне нею він може перевищувати народ, що політично підбив його.
Іван Огієнко, український вчений, митрополит (від 1944), політичний, громадський і церковний діяч, мовознавець

На Львівщині проходять міжнародні військові навчання «Три мечі 2021»

На території міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного із 19 липня вперше проходять міжнародні військові навчання «Три мечі 2021». Це спільний вишкіл військовослужбовців Литовсько-польсько-української бригади ім. великого гетьмана Костянтина Острозького (ЛитПолУкрБриг), а також військовослужбовців армії США.

У навчаннях задіяно 1200 військових. Це вперше із заснування ЛитПолУкрБриг військові з цієї бригади отримали можливість провести спільний тактичний вишкіл. Також у навчаннях задіяно близько 200 одиниць техніки. Зокрема це авіація та різного роду бронетехніка.

Основні навики, які відпрацьовують військові – це оборона території від зовнішнього агресора. Під час навчань військові ведуть бої у місті, долають водні перешкоди, відточують десантування за різних умов тощо. Військові поліпшують та збільшують рівень бойової спроможності бригади, щоб бути готовими до забезпечення регіональної безпеки і можливості протистояти агресивній політиці, зокрема, Росії.

За задумом, навчання «Три мечі» будуть відбуватися раз в два роки. Цього року вони триватимуть до 30 липня.

Павло Паламарчук, Львів, "День", фото автора

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів