Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

На виборах президента України переміг Зеленський (фото)

В Україні закінчився другий тур виборів президента України.

Організатори національного екзит-полу оприлюднили дані щодо голосування на президентських виборах в Україні станом на 20:00.

Згідно з ними, чинний глава держави Петро Порошенко набрав 25,5% голосів, а Володимир Зеленський — 73%. Ще 1,5% виборців викреслили обох кандидатів або зіпсували бюлетень. 

Свої враження зі штабу переможця передає кореспондент «Дня» Іван КАПСАМУН:

"Результати екзит-полів, які цілком співпали з соцопитуваннями, Володимир Зеленський та його команда зустріли в ейфорії (не дивно, адже він обігнав діючого президента майже втричі). Однак відчувалося, що до такого фіналу переможець вже був готовий. До речі, як і більшість присутніх журналістів з України та усього світу, яких зібралося в ЗеШтабі сотні. Втім вже в найближчий час великий відсоток підтримки виборців ляже на плечі нового президента тягарем відповідальності.

Тим більше в таких складних умовах, яких знаходиться Україна в політичному, економічному та безпековому плані, тим більше коли попереду одразу розпочинається парламентська передвиборча кампанія. Справитися з викликами за відсутності політичного досвіду, а також без конкретно озвучених кроків і стратегії, може стати для країни ще одним викликом. І ризиком. Однак виборці зробили свій вибір, тепер важливо вимагати і контролювати нову владу".

Нагадаємо, за результатами Національного екзит-полу, яке провели фонд "Демократичні ініціативи", КМІС і Центр Разумкова, станом на 18:00 лідирували Володимир Зеленський (73,2%) і Петро Порошенко (25,4%).

Фото Руслана КАНЮКИ, Миколи ТИМЧЕКНКА «День»

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів