Той, хто приймає зло без опору, стає його співучасником
Мартін Лютер Кінг, лідер руху в боротьбі проти расизму, нагороджений Нобелівською премією миру 1964 року

«Німецький сад» повертається

Посольство ФРН влаштувало день відкритих дверей в останній день літа

Досить оригінально вирішили провести останній день літа в посольстві Федеративної Республіки Німеччини в Україні. Німецькі дипломати влаштували день відкритих дверей під назвою «Німецький сад», запросивши друзів та всіх зацікавлених 31 серпня до приміщення посольства в Києві. До речі, це вже вшосте, як посольство Федеративної Республіки Німеччина відкриє свої двері!

І слід відзначити, що цього разу «Німецький сад» відкрила новопризначений посол Анка Фельдгузен, зазначивши в своєму короткому привітанні гостей, що вона втретє розпочинає працювати в Україні як дипломат. До цього обіймала в посольстві посаду заступника посла.

Упродовж дня відвідувачі змогли ознайомитися з діяльністю Німеччини в Україні та поспілкуватися з представниками німецьких посередницьких організацій: Німецькою школою та Німецьким дитячим садком, Goethe Institut в Україні, Німецькою академічною службою обмінів DAAD, Німецько-українською промислово-торговельною палатою, Товариством міжнародної співпраці GIZ та Німецьким банком розвитку KfW, Офісом Вільної землі Баварія, а також і німецькими політичними фондами.

Розважали гостей фольклорна група Deutsche Quelle та учні шкіл із поглибленим вивченням німецької мови.

Усе це стало можливим завдяки розмаїтій сценічній програмі з музичними і театралізованими виступами, зокрема, ансамблю «Німецьке джерело», а також виставками з німецької тематики. Основним музичним гостем-виконавцем був Postman, співак гурту 5 Vymir.

Упродовж «Німецького саду» гості могли взяти участь у інтерактивних конкурсах та квесті. Було розіграно три призи вікторини про Німеччину, а також відбувся а танцювальний виступ Софії та Марії Ковальчук.

Микола СІРУК, «День». ФОТО МИКОЛИ ТИМЧЕНКА / «День»

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів