Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Перші жертви війни

22 січня в Києві українці вшанували пам’ять перших загиблих під час Революції Гідності – Героїв Небесної Сотні. Нагадаємо, що тоді Сергій Нігоян, Михайло Жизневський, Роман Сеник, Юрій Вербицький та Олександр Бадера загинули рівно 6 років тому.

Акцію започаткувала Третя сотня, до якої належав Сергій Нігоян – перша жертва під час подій Майдану. Блокпост 3-ї барикади, на якому чергував Сергій Нігоян, було розміщено саме біля Лядських воріт.

Рух пройшов від Лядських воріт до стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського й Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого.

Окрім того, відбулась панахида за першими загиблими біля пам’ятного знака на честь Героїв Небесної Сотні на вулиці Михайла Грушевського. Також пройшло богослужіння за полеглими.

Саме під час розстрілів українців на Майдані в Києві почалось розгортання агресії РФ проти України, адже за наявними даними в цій жахливій спецоперації приймали участь російські спецслужби та використовувалась російська зброя.

Валентин ТОРБА, фото Руслан КАНЮКА, «День»

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів