Не можуть вести когось за собою ті, що не мають ніяких внутрішніх даних на те, щоб самих себе повести.
В’ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

Представники посольств 49 країн відвідали офіційне відкриття 27-го Благодійного Ярмарку 2019

30 листопада 2019 року відбувся 27-ий щорічний Благодійний Ярмарок «IWCK Charity Bazaar» на головній спортивній та культурній арені країни – НСК «Олімпійський».

«IWCK Charity Bazaar» – це особливий захід, під час якого 49 посольства іноземних держав та представники іноземних країн, що знаходяться в місті Києві, організовують виставку та розпродаж різноманітної національної продукції – і це не єдина річ, що здатна привабити численних відвідувачів.

Міжнародний жіночий клуб Києва (IWCK) – це недержавна та некомерційна організація, заснована в 1992 р. групою іноземних жінок під керівництвом пані Інгабор Крістофассен (H.E. Ms Ingabor Kristofassen), першого посла Бельгії в Україні та першого президента IWCK. На даний час організація складається з більш ніж 200 учасників з 50 країн, включно з представниками дипломатичного корпусу, акредитованими в Україні, жінками, що задіяні в культурних та ділових спільнотах, та дружинами дипломатів і бізнесменів.

З моменту заснування, ключовим аспектом діяльності учасників IWCK була підтримка благодійних заходів на користь лікувальних закладів для літніх людей, дитячих будинків, шкіл, лікарень та об’єднань, що займаються захистом дітей та жінок в Україні. Основним заходом для збору коштів на доброчинну діяльність IWCK є Благодійний Ярмарок, який відбувається щорічно.

В 2018 IWCK протягом Ярмарки зібрав 3,5 млн гривень за сприяння 50 міжнародних компаній та кропіткої праці 2 000 волонтерів. Минулого року Ярмарок відвідало більше 10 000 людей. Зібрані кошти було розподілено поміж 32 благодійними проектами, мiж якими підтримано 5 особливих ініціатив.

Фото Миколи Тимченка, "День"

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів