Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

Профспілки вийшли на протест проти законопроєкту №2681

Понад сотня людей пікетували сьогодні Львівську облдержадміністрацію з метою недопущення прийняття законодавчих ініціатив законопроєкту №2681. Організували акцію Об'єднання профспілок Львівщини та Об'єднання роботодавців Львівщини.

Як висловилися організатори акції, даний законопроєкт є антиконституційним і обмежує права як профспілок, так і працівників. Вони вимагають негайно відкликати його. Нагадаємо, що Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради виніс на розгляд парламенту законопроєкт № 2681 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)» і пропонує прийняти його за основу.

Якщо він все таки буде ухвалений, то профспілки та працівники опиняться беззахисними перед роботодавцями. Адже зокрема буде заборонено об’єднаня у профспілки на малих підприємствах, не буде захисту профактивістів від переслідувань роботодавця, відмінять колективний захист, профспілки не зможуть захищати працівників у трудових відносинах і контролювати за дотриманням законодавства про працю та оплату праці тощо.

Багато людей тримали у руках аркуші паперу із написом: «Законопроекту №2681 НІ!!!». В один момент вони всі разом розірвали ці аркуші та утилізували їх в сміттєвому пакеті чи продемонстрували своє ставлення до даної законодавчої ініціативи та наголосивши, що вона доб’ються свого і вона не буде прийнята.

Крім того люди вимагали негайної відставки голови Комітету ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової, яка є ініціатором законопроєкту №2681.

Павло Паламарчук, "День", Львів

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів