Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Сотні людей утворили у Львові живий ланцюг єдності

Сьогодні, в День Соборності України і річницю проголошення Акту Злуки, у Львові пройшла акція «СкажиУкраїні_ТАК / #SayYEStoUkraine». Близько десятка різних проукраїнських політичних партій і організацій прийшли до пам'ятника Тарасу Шевченку, щоб створити світовий ланцюг соборності України.

«Захід сказав Путіну – «Ні». У відповідь Кремль стягує ще більше військ до наших кордонів. Напруга зростає. Однак, в Україні замість посилення обороноздатності тривають репресії, політичні конфлікти та енергетична криза. Українці мають взяти ініціативу у власні руки. Для цього треба об'єднатися і висловити свою позицію. 22 січня День Соборності і в цей день українці по цілому світу організовують ланцюг єднання з Україною під гаслом #СкажиУкраїніТак Це продовження акції #SayNOtoPutin, яку організовували у різних містах та державах», - зазначили організатори акції.

Під час акції також було звернення до західних партнерів України. Зокрема, люди закликали посилити військову допомогу нашій країні, заблокувати «Північний потік», сприяти наближенню України до НАТО, застосувати сильніші санкції щодо Росії тощо.

Крім того, було звернення і до української влади, яке полягало в пришвидшенні реалізації реформ необхідних для отримання ПДЧ НАТО та скерувати всі сили для організації оборони держави.

Варто зазначити, що на акції було багато білорусів із червоно-білими прапорами, які висловлювали солідарність з українським народом і також приєдналися до створення живого ланцюга єдності.

Павло Паламарчук, "День", Львів

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів