Не міць армії, не якість зброї, а сила духу забезпечує перемогу.
Йоганн Фіхте, німецький філософ, педагог, громадський діяч

У Києві біля посольства РФ пройшла акція «Свободу політв'язням» (фото)

У Києві біля посольства РФ провели акцію на підтримку незаконно утримуваних у в'язницях на території країни-агресорки та тимчасово окупованому Криму українців. Окрім того, подія була приурочена також до відкриття в Росії Чемпіонату світу з футболу. 

Активісти, які прийшли нагадати про чисельні злочини проти співгромадян, принесли з собою плакати щодо ЧС авторства київського художника Андрія Єрмоленка (раніше «День» вже розповідав про його «футбольну» серію в матеріалі «Щоб привести світ до тями...», №100-101 за 8 — 9 червня), листівки з інформацією про бранців Кремля та мапу, на якій зображено місця їх ув'язнення. 

Також було влаштовано своєрідний флеш-моб, коли на футбольних м'ячах записали імена політв'язнів та потім залишили їх біля паркану під посольством.

Лунали заклики звільнити Олега Сенцова, який із 14 квітня голодує у колонії в російському місті Лабитнангі, а також багатьох інших українців. 

Нинішня акція стала своєрідним продовженням глобальних #SaveOlegSentsov та #FreeSentsov, до яких раніше також долучилися усі небайдужі люди у сотні містах по всьому світу. Додамо, що в день відкриття чемпіонату - 14 червня - біля представництва Європейського Союзу в Україні також відбулась акція Boycott Russia! Save political prisoners.

Фото Бориса КОРПУСЕНКА

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів
comments powered by HyperComments