Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

У Києві відбулася акція-перфоманс до 5-ї річниці арешту Олега Сенцова

У п’ятницю, 10 травня, о 13:30 від пам’ятника Ярославу Мудрому на Золотих Воротах, стартувала символічна хода до 14 посольств країн-членів Ради Європи, що знаходяться в Києві.

Про це йдеться у повідомленні у Facebook.

Під час акції-перформансу активісти передали кожному посольству листа від українських заручників Кремля та нагадали країнам-членам Ради Європи, що будь-який діалог із Путіним треба починати із питання звільнення Олега Сенцова та усіх заручників Кремля, які незаконно утримуються за гратами в Росії та на окупованих українських територіях.

Активісти переконані, що саме це питання має стати основним на засіданні Комітету міністрів Ради Європи, яке відбудеться 16-17 травня 2019 р. в Гельсінкі.

10 травня 5 років тому у Сімферополі арештували кінорежисера Олега Сенцова. Пізніше за сфабрикованим звинуваченням його засудили до 20 років колонії. Свій термін режисер відбуває на крайній півночі Російської Федерації в Лабитнангі.

Фото Миколи ТИМЧЕНКА, «День»

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів