Людство повинно позбутися війни, інакше війна позбудеться людства.
Джон Кеннеді, 35-ий президент США

У Львові активісти вимагали відставки Андрія Єрмака

Сьогодні, 20 травня, під стінами Львівської облдержадміністрації пройшла акція «Єрмак Стоп!». Активісти Національного корпусу вимагали відставки голови Офісу президента Андрія Єрмака.

Загалом на акцію зібралося близько 50 людей. Багато хто із них в руках тримав листок із перекресленим портретом голови ОП. В межах дотримання карантинних правил усі присутні були в захисних масках та стояли на відстані один від одного.

«На наше переконання, голова Офісу президента сприяє просуванню антиукраїнських капітулянтських ініціатив та відкрито діє в інтересах Кремля. Яскравим прикладом стало підписання Єрмаком 11 березня в Мінську протоколу про створення так званої «Консультативної ради». Цим рішенням було фактично легітимізовано кремлівських маріонеток з «ЛДНР», яким надавався рівноправний з Україною статус суб’єкта перемовин. Водночас він скомпрометував себе через гучний корупційний скандал, пов’язаний з торгівлею посадами та іншими меркантильними зловживаннями, що яскраво відображені на оприлюднених в мережі записах Лероса», - заявили організатори заходу.

На їх переконання, після усього цього Андрій Єрмак мав би бути відсторонений із займаної посади. Але оскільки цього не відбулося, то сьогодні вони передали також звернення до президента через голову ЛОДА, щоб він звільнив очільника свого офісу.

Після цього активісти запалили фаєра.

Павло ПАЛАМАРЧУК. Фото автора

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів