В Європі на генетичному рівні виникає спонтанна любов до народу, що повстав на захист своєї свободи.
Оксана Пахльовська, українська письменниця, культуролог, професор Римського університету «Ла Сап'єнца», доктор філологічних наук, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка

У Львові пройшов марш "Слава захисникам! Ні капітуляції"

Близько тисячі людей сьогодні прийшли до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу у Львові щоб взяти участь у марші «Слава захисникам! Ні капітуляції». Захід відбувся з нагоди Дня захисника України, який сьогодні святкують.

«Вже шостий рік йде війна в нашій країні. І 13 тисяч життів – ціна, яку ми заплатили за незалежність. Ця кількість продовжує збільшуватися попри фейкові перемир’я. Всі українці хочуть миру, але не ціною здачі країни. А саме це пропонує нам зараз влада. Сьогодні ми зібралися щоб не тільки подякувати нашим захисникам, але й нагадати, що ми, українці, будемо захищати наші інтереси та інтереси нашої держави й нікому не дозволимо зраджувати Україну та віддавати її ворогу», - наголосили організатори маршу.

 Сформувавши колону люди вирушили центральними вулицями Львова до пам’ятника Івану Франку. Попереду колони несли ікону Покрови Пресвятої Богородиці. Далі – великий банер із написом: «Слава захисникам! Ні капітуляції!». На марші було багато ветеранів російсько-української війни. Люди ж в руках несли національні або червоно-чорні прапори. Проходив марш без жодної партійної символіки.

Крім того, учасники маршу висунули до влади свої вимоги. Зокрема це - неприпустимий будь-який «особливий правовий режим», що обмежить суверенітет України або чинність загальнонаціонального законодавства на окремих її територіях, нині окупованих Росією; неприпустиме звільнення від відповідальності членів незаконних збройних формувань, які чинили важкі злочини на території України; неприпустиме визнання виборів будь-якого формату на території України, яка (в тому числі увесь її державний кордон та півострів Крим) не перебуває під військовим та адміністративним контролем України та інші.

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів