Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

У Львові склали присягу поліцейські

Присягнули на вірність Україні 407 осіб, що проходили навчання у Юридичній академії. Третина особового складу – жінки. Близько 10 відсотків – колишні працівники органів внутрішніх справ.

Церемонія присяги відбувалася на площі Ринок – перед будівлею міськради. Участь у заході взяли прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та його заступниця Ека Згуладзе, перші особи Львова та області.

«Львів – не перше місто, де заступає на чергування нова українська поліція, – зазначив на урочистостях Арсен Яценюк. – Нова поліція – це не просто нова форма, це нова політика спілкування між правоохоронною системою і кожним українцем. І я хочу привітати Львів з тим, що такі зміни прийшли і до вас. Це ваші захисники, це ті люди, які допоможуть і захистять, це ті люди, які переживатимуть за безпеку кожного львів’янина і за образ Львова як європейського міста».

Служитиме у патрульному підрозділі і невістка загиблого неподалік гори Карачун у травні минулого року генерал-майора Національної гвардії Сергія Кульчицького – Ірина, яку прем’єр-міністр привітав з початком служби особисто.

Командиром патрульної поліції У Львові призначено 26-річного молодшого сержанта Юрія Зозулю, який донедавна був заступником командира третього батальйону Головного управління патрульної поліції Києва і, на думку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, є одним із найкращих київських поліцейських.

На перше патрулювання інспектори вийдуть вже сьогодні. Міський голова Львова Андрій садовий пообіцяв новому підрозділу максимальне сприяння.

Крім того, очільник МВС Арсен Аваков повідомив, що ще у восьми містах України буде запущено нову поліцію.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів. Фото Павла ПАЛАМАРЧУКА

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів