Обирати собі уряд має право лише той народ, який постійно знаходиться в курсі того, що відбувається
Томас Джефферсон, видатний політичний діяч, дипломат і філософ епохи Просвітництва, один з авторів Декларації незалежності США, 3-й президент США в 1801-1809 роках

У пластунів розпочався новий Пластовий рік

Сьогодні у Львові відбулося урочисте відкриття Пластового року.  захід пройшов на площі перед пам’ятником Івану Франку.

Кожного року новий пластовий рік розпочинається у вересні. Це є своєрідним ознаменуванням завершення таборового літа для пластунів та початку нового сезону пластових заходів.

«Пласт має свою особливість: спочатку молоді львів'яни ідуть в Пласт, він їх змінює, а потім вони стають дорослими і змінюють Львів, змінюють Україну. Є одне правило – хто є в Пласті, той завжди дуже крутий і дуже правильний. Тому маємо великий респект до Пласту», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Також мер проінформував, що на Покрову, 14 жовтня, у Винниках буде відкрито нову пластову домівку. Крім того, міська влада має на меті привести до порядку всі приміщення, де займаються пластуни.

Після традиційних пластових урочистостей усі охочі мали змогу відвідати «Пластове містечко». Впродовж усього дня тут відбувалися різні забави, майстер-класи для усіх охочих, також була представлена пластова кухня та різноманітні солодощі.

Павло Паламарчук, "День", Львів

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів