Нехай думки, укладені в книгах, будуть твоїм основним капіталом, а думки, які виникнуть у тебе самого – відсотками з нього.
Тома Аквінський, теолог, святий католицької церкви

В карантинних умовах Львів святкує свою 765 річницю

Сьогодні, 6 травня, Львів відзначає 765-річницю від свого заснування. Зважаючи на пандемію коронавірусу та карантинні обмеження жодних святкових заходів у місті не проводитимуть.

Винятком став лише офіційний церемоніал почесної варти та підняття герба Львова. До речі, церемоніал цього року оновили в дусі кращих європейських стилізованих історичних урочистих подій.

«Ми впроваджуємо нову традицію, яка свідчитиме про наші коріння державотворення. Ми звернемо увагу львів'ян на далекий 1300 рік, коли наша держава, Королівство Русі, була сильною, міцною, а місто Лева було столицею цієї держави. Цим церемоніалом ми хочемо звернути увагу на джерела нашої державності та впровадити в нашому місті почесну варту, яка є в багатьох європейських країнах», – розповіла директорка департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда.

До відтворення історичної почесної варти долучився військово-історичний клуб «Орден Паладинів». Варто зазначити, що в міській раді провели паралель між історичними лицарями та сучасними військовими, які зараз захищають нашу країну на Сході від російської агресії. Зокрема більшість із учасників клубу обороняли нашу країну в зоні АТО. А після об’їзду площі Ринок королем Левом із штандартом міста його передали воїну, який воював на Сході України.

Крім того, до церемонії підняття гербу Львова залучили сучасних лицарів, які щохвилини рятують чи обороняють українців – лікарів та військових.

Павло Паламарчук, Львів, "День", фото автора

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів