Мені судилася така доля, що ваші мертві вибрали мене. Не можна займатися історією голокосту та не стати хоч би напівєвреєм, як не можна займатися історією голодомору й не стати хоча б напівукраїнцем.
Джеймс Мейс, американський історик, політолог, публіцист, дослідник Голодомору в Україні, автор газети "День"

Вітаємо!

9 червня свій День народження відзначила головний редактор «Дня» Лариса Івшина

Коли свято в людини такого масштабу, складно підібрати правильні слова, які не загубляться серед сотень інших привітань. А вітають Ларису Олексіївну сьогодні і колеги, і читачі, і друзі, і публічні люди, відомі культурні і громадські діячі, політики, які починають свій ранок з «Дня» і знають, що «День» саме такий, бо творчий колектив працює під чуйним керівництвом головного редактора. Хоча, слово «керівництво» в даному випадку не надто доречне. Скоріше, ми всі тут працюємо у творчій свободі, а поради, зауваження і влучні ремарки Лариси Олексіївні дозволяють побачити теми ширше, з неочікуваного ракурсу, прослідкувати цілі історії у фотознімках, зрозуміти процеси, відкрити для себе нове…

Тож, передовсім, день народження головного редактора – це ще один привід нам, творчій команді «Дня», подякувати нашому керівнику і… другу. За натхнення і розуміння. За доброту і підтримку. Бажаємо нашому редактору, щоб коло однодумців «Дня», а отже і однодумців Лариси Олексіївни, лише розширювалося.

Ларисо Олексіївно, бажаємо Вам завжди мати час, сили і натхнення на втілення у життя Ваших ідей. У цьому побажанні є і доля здорового егоїзму, адже ці ідеї, зазвичай, перетворюються на прекрасні проекти – фотовиставки, книжки, глянець… Бо це все  – змінює нас на краще.

З днем народження!

«Людина народжується для того, щоб лишити по собі слід вічний»

Василь Сухомлинський

 

Шановна Ларисо Олексіївно!

Міжнародний освітній фонд імені Ярослава Мудрого щиро вітає Вас з Днем народження.

День народження – то Минуле, Сучасне та Майбутнє. В цей день ми пожинаємо достигле, молотимо зібране, готуємо засів на новий ужинок.

Хай вистачить Вам наснаги та врожаю на всі життєві дороги, на всі виміри земні і неземні.

Хай щаститься, здоровиться, віриться та твориться, жнеться та сіється. Хай усміхнеться Вам Доля, хай живеться та множиться на довгі земні роки.

 

З повагою,

Президент Міжнародного освітнього фонду ім. Я. Мудрого Валентина Стрілько, червень 2015 року

 

Вельмишановна Ларисо Олексіївно

Сердечно вітаємо Вас зі знаменною подією у Вашім житті – славетним 55-річчям! Всеукраїнська газета, яку Ви очолюєте продовж багатьох років, завдяки Вашій наполегливій діяльності та праці талановитого колективу є яскравим прикладом справжньої журналістики, патріотизму, об’єктивного та всебічного висвітлення політичних і економічних проблем України. А також вікном у Європу та світ. Хай подальші Ваші роки, дорога землячко, щиро колосяться творчою наснагою, вірою, оптимізмом та родинним щастям. 

Хай щастя панує у Вашій оселі 

І радість хай буде завжди,

Здоров’я міцного і щедрої долі

Хай Бог посилає на довгі роки!

 

Ректор СНУ ім. Л.Українки Ігор Коцан

 

Вельмишановна Ларисо Олексіївно!

Від багатотисячного колективу студентів, викладачів та співробітників Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження.

Щира подяка Вам за постійну самопожертву, щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу до нашого студентства, університету, українського народу.

Ми бажаємо Вам міцного здоров’я й життєвої наснаги. Хай натхнення і жага творчого пошуку будуть Вашими вірними супутниками, а щоденна кропітка праця творить щасливе майбутнє та стане запорукою нових здобутків на благо рідної України.

 

З повагою ректор

НПУ імені М.П. Драгоманова Віктор Андрущенко

Дорога Ларисо Олексіївно!

Прийміть мої сердечні вітання з нагоди Вашого 55-річчя!

Зичу Вам міцного здоров’я, щастя та добробуту.

Бажаю Вам сил і  життєвої наснаги для втілення особистих і професійних задумів.

Ваша справа надихає мислячих українців та забезпечує професійний погляд на події у країні та світі.

Нехай творче натхнення і душевні злети будуть Вам вірними супутниками у цій благородній справі. 

З щирою пошаною,

Лілія Гриневич

 

Шановна Ларисо Олексіївно!

Щиро вітаємо Вас зі славетним ювілеєм і захоплюємося Вашими успіхами у виданні найпопулярнішої в країні газети – «День», надихаємося Вашою активною культурною та освітянською діяльністю!

Значний відрізок часу «День» є джерелом об’єктивної та неупередженої інформації, глибокої аналітики усіх  подій в країні та світі. Вам вдалося зробити «День» оплотом справжнього патріотизму в українській журналістиці, знайти довірливу інтонацію, щоб розповідати читачам найголовніше з унікальної вітчизняної історії, культури, літератури, мистецтва, життя видатних особистостей тощо.

Промислова спільнота високо цінує Ваші просвітницькі акції з підготовки книг видатних українських авторів, передавання їх в публічні та шкільні бібліотеки, проведення численних фотовиставок, зустрічей з молоддю та майстер-класів. Ви робите чудову справу, Ларисо Олексіївно, і ми раді, що інколи нам вдається Вам у цьому допомогти.

Прийміть наші побажання добра, миру, невичерпного творчого натхнення! Здоров’я і радості Вам та Вашим близьким!

З великою повагою

Президент УСПП

Анатолій Кінах

 

Шановна Ларисо Олексіївно!

Колектив Національної філармонії України сердечно вітає Вас з ювілеєм!

Заснована Вами у складний період народження незалежності нашої держави газета «День» стала улюбленим часописом митців нашої філармонії. Ми вдячні Вам за те, що вона активно висвітлює мистецьке життя, зокрема, філармонічну діяльність у столиці незалежної України.

Бажаємо Вам, шановна Ларисо Олексіївно, нових творчих успіхів у роботі, невпинного зростання чисельності читачів і тиражу газети!

З повагою,

Д.І.Остапенко, Народний артист України, професор 

Дорога Ларисо Олексіївно!

 

З Днем народження!

Життя Вам невимовно щасливого. 

Любові!

 

З повагою і вдячністю, ​Ірина Констанкевич.

 

Шановна Ларисо!

Нехай цвітуть під небом синьооким

Ще довго-довго дні й літа,

А тиха радість, чиста і висока,

Щоденно хай додому заверта!

Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті,

Любові, доброти і щастя повен дім,

Нехай у серці розкошує літо 

І соняхом квітує золотим!

З повагою, Тетяна Юркова

 

 

Ларисо Олексіївно, ми Вас любимо!

Дякуємо Вам за те, що наповнюєте наші «Дні» змістом та оптимізмом!

Ваші «днівці»:

Марія Юзич, Наталія Білоусова, Віталій Княжанський, Олена Бережнюк, Марія Прокопенко, Марія Семенченко, Ольга Харченко, Анна Свентах, Роман Гривінський, Вадим Лубчак

 

Шановна Ларисо!

Щиро вітаємо з Днем народження!

Бажаємо Вам натхнення, невичерпної енергії, реалізації усіх власних ідей.

Нехай перед Вами завжди відкривається безліч шляхів для професійного вдосконалення, а кар’єра буде стрімкою та захоплюючою.

Міцного здоров’я, сімейного благополуччя, впевненості та наснаги!

З найщирішими побажаннями,

Компанія «Емвей Україна»

 

Вельмишановна Ларисо Олексіївно!

Щиро вітаємо Вас з ювілеєм!

Бажаємо здоров’я, життєвого оптимізму, душевної рівноваги, усіляких гараздів.

Ми любимо Вас.

Благодійний фонд «Ветерани преси», Рада ветеранів КСЖ

 

Дорога Лариса Олексіївна!

Вітаю Вас з Днем народження!

Бажаю у Вашій нелегкій, але дуже потрібній роботі великих досягнень та успіхів, надійних партнерів, щоб Ваші мрії завжди збувалися.

Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! А Ваша невичерпна енергія та досвід і надалі служать людям.

Здоров’я Вам, тепла в душі, мирного неба.

З повагою, Маргарита Мотозюк

З любов’ю і вдячністю, Ваш «День»

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів