Корінь демократії в активності громадян, а запорука - в забезпеченні прав людини.
Зеновій Красівський, поет, письменник, громадський та політичний діяч, політв’язень радянських таборів, член Української Гельсінської групи

Як кияни зустрічають День Весни (фото)

Черги за квітами і щасливі посмішки – неодмінний атрибут 8 березня на вулицях столиці

Не секрет, що навесні Київ стає яскравішим та особливо теплим! Весна розфарбовує місто в різні кольори, а 8 березня на вулицях панує особливо затишна атмосфера.

Традиційним та найбільш очікуваним подарунком до Дня 8 березня вважаються квіти. Саме на це свято вони буквально «захоплюють» вулиці Києва, за симпатичними весняними букетами вишукуються натовпи бажаючих придбати, щоб потішити своїх коханих та рідних.

8 Березня як свято має солідну історію, бо корені його сягають далекого 1857 року й міста Нью-Йорк, ствердилося воно 1910 року зусиллями соціалісток-феміністок, а нинішній офіційний статус Міжнародного жіночого дня набуло в 1975 році за рішенням Організації Об’єднаних Націй. З тих пір щорічно 8 Березня відзначається світовою спільнотою, і зазвичай не як свято весни, жінок і кохання, а як Міжнародний день боротьби за права жінок та мир на планеті.

Читайте погляди авторів «Дня» на свято 8 березня:

Мовчазні міс нашого Всесвіту

Про 8 Березня й не тільки

...Обніміть свою бабусю!
або Ще один погляд на святкування 8 Березня

Фото Миколи ТИМЧЕНКА, «День»

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів
comments powered by HyperComments