Газета «День»
Published on Газета «День» (https://day.kyiv.ua)

Головна > "Нафтогаз" підвищив ціни на газ для виробників тепла ще на чверть

"Нафтогаз" підвищив ціни на газ для виробників тепла ще на чверть

26 жовтня, 2020 - 15:56
  • Твіт [1]
[2]
Фото з відкритих джерел

НАК "Нафтогаз України" оприлюднила оптову ціну на природний газ для виробників теплової енергії, яким державна компанія поставляє газ в рамках спеціальних обов'язків (ПСО). У жовтні ціна газу складе 5 374,10 грн за 1 тисячу кубометрів (без урахування ПДВ і транспортування), що на 24,4% більше, ніж у вересні (4 318,99 грн).

Про це повідомляється на сайті НАК. [3]

У прес-службі "Нафтогазу" зазначили, що ціна газу для виробників тепла розраховується відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 19 жовтня 2018 року № 867, з урахуванням змін котирувань (цін) на європейських газових хабах. За період, який використовується для розрахунків, котирування на природний газ у Європі зросли у порівнянні з вересневими цінами на 26%.

Читайте "День" в Facebook [4], Тwitter [5], дивіться на Youtube [6] та підписуйтесь на канал сайту в Telegram [7]!

Джерело: РБК-Україна [8]
  • Твіт [1]

Source URL: https://day.kyiv.ua/uk/news/261020-naftogaz-pidvyshchyv-ciny-na-gaz-dlya-vyrobnykiv-tepla-shche-na-chvert

Links
[1] https://twitter.com/share
[2] https://day.kyiv.ua/sites/default/files/news/26102020/8ng.jpeg
[3] https://www.naftogaz.com/www/3/nakweb.nsf/0/A5A89CE9AE00B6BDC2257FA9003BEA22?OpenDocument&Expand=1.1&Document&Expand=1.1&
[4] https://www.facebook.com/TheDayNewspaper/
[5] https://twitter.com/thedaynewspaper
[6] https://www.youtube.com/user/DayNewspaper
[7] https://t.me/theday_newspaper
[8] http://www.rbc.ua/