Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Головні новини

Британія засудила проведення "виборів" до Держдуми РФ в окупованому Криму

Велика Британія засудила проведення "виборів" до Державної думи РФ в окупованому Криму.

США не визнають російські "вибори" в окупованому Криму

США назвали дії російської влади щодо проведення парламентських виборів такими, що суперечать міжнародним зобов’язанням РФ перед ОБСЄ, а також правам і свободам людей.

Сьогодні по всій лінії фронту зберігається "тиша"

Від початку доби в районі проведення операції Об'єднаних сил не зафіксовано порушень режиму припинення вогню.

Про це повідомляє пресслужба ОС.

СКУ звернувся до верховного комісара ООН через переслідування українців у РФ

Світовий конгрес українців (СКУ) надіслав офіційне звернення на ім'я верховного комісара ООН з прав людини Мішель Башелет через зростаючі порушення прав людини етнічних українців у РФ й у відповідь на нові репресивні заходи, нещодавно впроваджені російською владою проти української етнічної менши

Євросоюз ніколи не визнає результати російських виборів в окупованому Криму, - заява

ЄС ніколи не визнаватиме результати російських виборів у Криму, який є територією України, і занепокоєний цілеспрямованими діями влади РФ, яка напередодні виборів до Держдуми роздала російські паспорти українським громадянам на тимчасово окупованих територіях.

На Львівщині стартували українсько-американські навчання "Rapid Trident"

У Львівській області на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочалися багатонаціональні українсько-американські військові навчання "Rapid Trident-2021".

Верховний Суд відмовив адвокатам Януковича у відводі прокурорів

Верховний Суд відклав розгляд касаційних скарг на рішення судів двох інстанцій у справі про державну зраду експрезидента Віктора Януковича на 11 жовтня.

Україну можуть від завтрашнього дня перевести до "жовтої" зони

"Жовта" зона адаптивного карантину в Україні можливо діятиме з 22 вересня. Завтра відповідне питання розгляне Державна комісія з питань техногенної-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Шестеро людей загинули і 24 постраждали внаслідок нападу на Пермський університет

Унаслідок нападу студента з рушницею на Пермський державний університет, за уточненими даними, загинули шестеро людей, 24 постраждали, повідомили в понеділок у пресслужбі МОЗ РФ.

Карантин в Україні продовжили до 31 грудня

У понеділок, 20 вересня, Кабінет міністрів прийняв рішення продовжити карантин в Україні до 31 грудня. Йдеться про загальнонаціональний карантин.

Погоджувальна рада включила до порядку денного пленарного тижня ВР законопроекти про деолігархізацію і про наповнення бюджету

Погоджувальна рада керівників фракцій і груп включила до порядку денного цього пленарного тижня парламенту законопроекти про деолігархізацію і про наповнення бюджету.

У Пермі невідомий відкрив стрілянину в університеті, є жертви

У РФ невідомий відкрив стрілянину на території Пермського державного національного дослідного університету, постраждало чотири людини.

Сторінки