Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

«Історію потрібно не переписувати, а передумувати»

Лариса Івшина стала гостею програми «Політична шахівниця» на «ТРК-Львів»

Головний редактор «Дня» в ефірі львівського обласного телебачення, у розмові з ведучою Зоряною Тивін, розказала про новинку Бібліотеки газети «Корона або Спадщина Королівства Руського», яка напередодні була з успіхом представлена на Форумі видавців, а також про те, над чим варто замислитись у сучасному політичному житті.

«Книга присвячена тому, щоб поставити важливі запитання: звідки можна рахувати нашу державність, – зауважила Лариса Олексіївна. – Ми зібрали сильний і професійний колектив авторів, а також молодих людей, та говоримо про те, що історію потрібно не стільки переписувати, скільки передумувати. І, до речі, підтримую Наталію Яковенко, яка сказала, що не треба боятися цього, кожен час ставить перед нами нові питання і ми повинні задати їх собі. «Корона або Спадщина Королівства Руського» піднімає саме такі – зокрема, який тягар відповідальності ми несемо, і лідери якого формату нам потрібні. Одна справа, коли ми думаємо, що нам 25 років, а інша – коли ми рахуємо з походу Святослава і першого договору з візантійськими імператорами. Багато чого було переписано та знищено, але український народ незнищенний – не втратив своєї ідентичності, культури, мови».

Більше – дивіться відео.