Нації творяться перемогами або нещастями, психологічно спільними для всіх членів одного національного колективу.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист, теоретик українського консерватизму

«Суспільству час дати собі звіт, чому стаються помилки»

Лариса Івшина стала гостею телеканалу «112-Україна»

Головний редактор Щоденної всеукраїнської газети «День» Лариса Івшина разом з ведучими Тетяною Хмельницькою та Олегом Білецьким обговорили актуальні питання інформаційного дня на телеканалі «112.ua». Зокрема, йшлося про авторський проект політичної реформи та явище корупції в Україні.

Обговорюючи ризики політичного тиску проти директора НАБУ Артема Ситника Лариса Івшина сказала: «Очільник НАБУ має бути цілком готовим до політичного та багатостороннього тиску, бо це наше суспільство, яке багато років заглиблювалось у багатосторонню кризу, правовий хаос, нігілізм. І треба, що знайшлась група людей, які б постановили, що на них цей хаос закінчиться».

За словами Лариси Івшиною, складається відчуття, що нові агенції, які мали б боротися з корупцією, займаються лише суцільною імітацією  замість ефективної роботи. «Суспільству час дати собі звіт, чому стаються помилки, як ми обираємо депутатів, як ми ходимо на Майдан і хто від цього виграє», - підкреслила Лариса Олексіївна.

«Верхам було зручно загнати суспільство в стан корупції, де воно не може легально заробляти. У нашому випадку, корупція – це супровід бідності та тотального знецінення дуже багатьох речей. Питання в іншому - відкрити «шлюзи» для легального заробляння і карати тих, хто при цьому робить протиправні кроки», - прокоментувала проблемне в Україні питання головний редактор «Дня».

Також Лариса Івшина розповіла власний проект великої політичної реформи, де першим кроком мають піти з політики усі, хто причетний до війни та втрати Україною територій. Другий – щоб усі олігархи, які утворилися на розграбуванні пострадянського майна доплатили, і це дасть економічне оздоровлення. А третій крок Лариса Івшина залишила в інтризі.

Повну версію розмови дивіться у відео.

comments powered by HyperComments