Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

Тернопільський аграрій Мирослав Загорський про ринок землі

13 листопада Верховна Рада ухвалила у першому читанні проект закону щодо продажу сільськогосподарської землі.

Про землю та політику, про переваги та ризики, про перспективи та загрози - про все це у програмі «Позиція» тернопільського інтернет-телебачення МедіаТОР поспілкувалися ведучі з головою фермерського господарства «Органік Беррі» Мирославом Загорським.

 - Сьогодні, якщо людина хоче продати землю, вона це робить. Є механізми. Їх передають в оренду на 49 років. Згідно з чинним законодавством. І це сьогодні відбувається. Тому не треба маніпулювати бідними людьми, - коментує аграрій.

"Злочинна влада у 1919 році казала: "Землю селянам". Всі повірили у благо. За сто років нічого не змінилося. Сьогодні маємо те саме гасло", - зазначає Загорський про ринок землі. "Українців переконають, що вихід один - продаж іноземцям", - додає він.

"Якщо говорити про землю, як товар, то вона має різну вартість. Неякісні землі ніхто купляти не буде", - Мирослав Загорський.