Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Чим живе українське кіно у світі?

На «1+1» — інтерв’ю з Юрієм Шевчуком та анонс кращих кінотеатральних новинок
23 червня, 13:22
ФОТО НАДАНО ПРОГРАМОЮ «АРҐУМЕНТ-КІНО»

Уночі з 25 на 26 червня о 00.50 у програмі «Арґумент-Кіно» на телеканалі «1+1» у розмові з Юрієм Шевчуком, засновником і директором Українського кіноклубу Колумбійського університету, єдиного постійного форуму українського кінематографа у Північній Америці, йтиметься про сприйняття українського кіно за кордоном та про українські кінопроблеми у світових контекстах.

Також в «Арґументі-Кіно» подаватимуть розгорнуту інформацію про кінотеатральні новинки. Зокрема про італійсько-французьку трагікомедію «Як навіжені», британську комедію «Гіпопотам», американську комедію «Операція «Казино», продовження анімаційного кіносеріалу «Нікчемний я-3» та дев’ятнадцяту за рахунком варіацію на тему легендарного будинку з привидами — «Жах Амітівіля: Пробудження».

Насамкінець — телеесеї про українського кінорежисера Михайла Іллєнка, американську акторку Сьюзен Гейворд, киргизького актора Болота Бейшеналієва та про науково-фантастичну антиутопію Ридлі Скота «Той, хто біжить по лезу» (1982).

ДОВІДКА «Дня»

Юрій Шевчук — мовознавець, соціолінгвіст, політолог і перекладач. Народився 1961 року у Володимирці, що на Рівненщині. Дістав кваліфікацію перекладача з англійської мови у Київському державному університеті Тараса Шевченка. Кандидат філологічних наук, спеціальність — германістика. Магістер політичних наук. Серед його опублікованих перекладів — «Ферма «Рай для тварин» Джорджа Орвела та «Україна: Історія» Ореста Субтельного. З 1990-го до 2012-го викладав українську мову на Літній школі Гарвардського університету. З 2004-го працює лектором української мови в Колумбійському університеті. Автор підручника для американських вишів «Українська для початківців». Засновник і директор Українського кіноклубу Колумбійського університету. Читає лекції на теми мови, культури й кінематографа у Північній Америці та Європі.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати