Віват, Еліно!

Еліна Світоліна зіграє в 1/4 фіналу Відкритого чемпіонату Австралії
22 січня, 10:55
ФОТО РЕЙТЕР

У Мельбурні (Австралія) на першому в сезоні турнірі серії Великого шолома — Australian Open — у жінок в одиночному розряді пройшли матчі четвертого кола. Шоста ракетка світу, 24-річна українка Еліна Світоліна (6), у трьох сетах переграла 23-річну американку Медісон Кіс (17), яка посідає у світовому рейтингу 17-е місце, з рахунком 6:4, 1:6, 6:1, повідомляє www.sportonline.ua. Поєдинок тривав 1 годину 36 хвилин. Світоліна реалізувала чотири брейк-пойнти з п’яти, що були, Кіс — два із семи. Суперниці виконали по три ейси, при цьому Еліна припустилася чотирьох подвійних помилок, а Медісон — однієї. На рахунку Еліни 22 активно виграних розіграші і 16    невимушених помилок, у суперниці — 37/34 відповідно.

Це була перша перемога українки в трьох зустрічах з американкою. За вихід у півфінал турніру Світоліна боротиметься з японкою Наомі Осакою (4), яка була сильнішою за Анастасію Севастову (13) із Латвії, — 4:6, 6:3, 6:4. В особистому протистоянні Світоліної та Осаки лідирує українка — 3:2. Зазначимо, що Світоліна другий раз поспіль зіграє в 1/4 фіналу Відкритого чемпіонату Австралії. Також двічі Еліна виходила у чвертьфінал French Open (2015, 2017).