Легкоатлет із Дружківки Михайло Брудін здобув “золото” та встановив рекорд сезону на чемпіонаті в Іспанії

18 березня, 12:09
Фото з особистих соцмереж легкоатлета

Українець Михайло Брудін тиждень тому виграв срібло для України на Кубку Європи з метань, виступаючи у віковій категорії U23, повідомили у Федерації легкої атлетики України 16 березня він взяв участь у чемпіонаті Іспанії з метань уже у своїй категорії – U20. І переміг там з метання диска (1.750 кг) з найкращим юніорським результатом сезону у світі – 63.00 м.

Брудін виконав три спроби, кожна з яких була за 60 метрів і дві з них вище найкращого результату сезону у світі – 62.24 і 63.00 метри, які й принесли йому перемогу.

Після трьох спроб Михайло вирішив не продовжувати змагання. У найближчого суперника він виграв понад шість метрів.

Нагадаємо, що Михайло Брудін до повномасштабного вторгнення росії в Україну жив і тренувався в Дружківці, Донецької області. Наразі більшу частину часу він готується до змагань у Іспанії. За ці два роки на всіх міжнародних офіційних турнірах, у яких брав участь, Михайло неодмінно підіймався на п’єдестал.