Задумавши суперечку теперішнього з минулим, ми виявимо, що втратили майбутнє
Уінстон Черчилль, британський політик, прем'єр-міністр Великобританії

Лондон на паузі

У режимі жорстких обмежень місто живе третій тиждень
12 січня, 2021 - 19:00
ФОТО РЕЙТЕР

На відміну від карантину по-українськи, який триватиме до 24 січня, у Великобританії триває справжній локдаун — вийти з дому на вулицю можна лише за крайньої необхідності, як-от вигуляти домашнього улюбленця.

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон просить своїх співвітчизників залишатися вдома, щоб стримати поширення так званого британського штаму коронавірусу. До обмежень, котрі почали діяти в країні 26 грудня, цього тижня додалися нові. Усі школи й коледжі зачинилися для більшості учнів і перейшли на дистанційне навчання до середини лютого. Джонсон зазначив, що майбутні тижні будуть «найважчими», але додав, що, на його думку, країна вступає в «останню фазу боротьби», передає BBC. Протягом останнього тижня Британія зафіксувала декілька нових рекордів зараження. У деяких районах Лондона кількість хворих досягає 1 на 20 осіб населення.  Минулої п’ятниці, 8 січня, мер Лондона, де оголошено  режим підвищеної небезпеки, зазначав, що лікарні столиці — під загрозою переповнення хворими на коронавірус. 

А вчора у Посольстві Великої Британії в Україні заявили, що з 15 січня для в’їзду в Англію у громадян України вимагатимуть сертифікат про негативний тест на COVID-19.

Газета: 
Рубрика: