Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Конкурс імені В. Горовиця перенесено на наступний рік

20 березня, 2014 - 11:40

«Через нестабільний політичний та економічний стан в Україні дирекція Х Міжнародного конкурсу молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця ухвалила рішення про перенесення конкурсу, який було заплановано на 23 квітня — 5 травня, — розказав «Дню» генеральний директор конкурсу Юрій ЗІЛЬБЕРМАН. — Оргкомітет отримав 177 заявок піаністів із 25 країн світу. Відбувся кваліфікаційний тур (відбір по відеозаписах), за результатами якого наша дирекція визначила 24 учасники «середньої» та 39 учасників «старшої» груп. Нагадаю, що головою журі мав стати відомий український композитор Олександр Злотник. Інформацію про перенесення конкурсу вже доведено до відома Всесвітньої федерації міжнародних музичних конкурсів (WFIMC) та Європейської спілки молодіжних музичних конкурсів (EMCY) і погоджено з Міністерством культури України. Про новий термін музичних змагань ми повідомимо пізніше (можливо, це буде квітень 2015 року)».

Для конкурсантів нагадуємо, що умови участі незмінні.

Усі претенденти, які пройшли відбірковий тур і були допущені до участі в конкурсі 2014 року, вважаються дійсними учасниками конкурсу 2015 року (для підтвердження своєї участі необхідно надіслати конкурсний репертуар на адресу horowitz@horowitzv.org до 1 грудня 2014 р.).

Тетяна ПОЛІЩУК, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ