З метою жить не те, що без мети. Мета знімає з плеч вагу велику і крила нам легкі дає. Сліпі з метою йдуть, як зрячі
Олександр Олесь, український прозаїк, драматург, поет.

Пропозиції збирають до 15 жовтня

Міністерство відмовиться від застарілих медичних довідок
11 жовтня, 2019 - 10:56

Міністерство охорони здоров’я України планує відмовитися від застарілих медичних довідок та медичних документів, що містять у собі корупційну складову. До 15 жовтня команда міністерства збирає пропозиції професійної медичної спільноти і громадян щодо дерегуляції та скасування застарілої медичної документації, повідомляє moz.gov.ua.

Команда міністерства запрошує залишити свої пропозиції щодо медичних довідок на офіційній facebook-сторінці міністерства або надіслати їх на електронну адресу комунікаційної команди: we@healthcentre.media.

У міністерстві відбуваються наради з представниками лікарських асоціацій та профільними фахівцями. Розпочнуть працювати робочі групи, перед якими очільниця МОЗ Зоряна СКАЛЕЦЬКА поставила завдання напрацювати документи і проекти рішень щодо скасування застарілих медичних довідок.

«Медична документація має відповідати стандартам країн Європейського Союзу. Ми маємо відмовитись від бюрократичних документів і довідок. Особливо від тих, які обросли корупційними схемами. Ми плануємо скасувати довідки і документи, які гальмують ефективну роботу охорони здоров’я», — зауважує міністр охорони здоров’я України.

Газета: 
Рубрика: