Я ще можу не противитись, коли ображають мене як людину, але коли ображають мiй народ, мою мову, мою культуру, як же я можу не реагувати на це?
Михайло Коцюбинський, громадський діяч, класик української літератури

Рух херсонських тролейбусів можна відстежити он-лайн

Місто стало дев’ятим в Україні, що передає GPS-дані міського транспорту
12 січня, 2017 - 11:42
ФОТО TRANSPORT-KHERSON.FLYBB.RU

Усі тролейбуси міста на семи маршрутах обладнані GPS-трекерами. Завдяки можливостям сайта Easyway жителі міста зможуть відстежувати рух кожної машини по маршруту й відповідно розрахувати свій час та місце посадки на тролейбус.

Крім того, на сайті доступний розклад руху та аналітика виконання маршрутів, у якій прописано кількість рейсів, дотримання інтервалу руху, годин роботи, бортовий номер транспорту. Онлайн-відстеження також доступне з мобільних пристроїв.

На сьогодні GPS-дані міського транспорту передаються з дев’яти міст України, в тому числі тепер і з Херсона.

Днем раніше GPS-трекерами в Херсоні обладнали два автомобілі КП «Дорожник», які прибирають сніг. Тема чистки вулиць після снігопаду наразі жваво обговорюється в соцмережах. Тепер, як вважає директор КП Валентин Чесноков, можна побачити, де і коли працювала техніка, й висловити більш обґрунтовані претензії до комунальників, а не просто критику з розряду: «Я не бачив техніки, а значить, місто не прибирали». Сам Чесноков оцінив роботу свого підприємства на трійку за п’ятибальною шкалою.

Іван АНТИПЕНКО, «День», Херсон
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments