Не можна, мабуть, інакше, як тілько горем та бідою довести людей до розуму.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

Щоб збільшити попит

на Вінниччині маркуватимуть продукцію місцевих товаровиробників
13 січня, 2020 - 19:12

Щоб ідентифікувати продукцію вінницьких товаровиробників у мережах супермаркетів і відтак споживачі могли легко впізнавати вінницькі бренди серед інших товарів, департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА запроваджує новий проєкт. Він передбачає маркування товарів спеціальним і помітним логотипом з написом «Вироблено на Вінниччині». На думку директора департаменту Володимира МЕРЕЖКА, реалізація такого проєкту забезпечить зростання попиту на вінницькі товари, що зі свого боку забезпечить збільшення надходжень до місцевих бюджетів.

«Одним із важливих завдань органів влади є створення сприятливого клімату в напрямку розвитку та популяризації продукції регіонального товаровиробника. На території Вінницької області є чимало переробних підприємств, які виробляють продукти споживання. Запозичаючи досвід інших країн, де, представляючи регіонального товаровиробника, торговельні мережі застосовують маркування їхньої продукції, і у нас виникла ідея реалізувати в області проєкт «Вироблено на Вінниччині», — повідомив Мережко.

До слова, в регіоні уже 12 років поспіль проводиться конкурс «Найкраща торговельна марка Поділля», в якому беруть участь підприємства всіх форм власності, які виробляють високоякісну продукцію на території області і приділяють належну увагу наповненню нею споживчого ринку. «Найкращу торговельну марку» визначає як конкурсна комісія, так і вінничани під час онлайн-голосування. Переможці одержать диплом і сертифікат на право використання в рекламно-інформаційних цілях маркування своєї продукції як «Найкраща торговельна марка Поділля» упродовж року.

Олеся ШУТКЕВИЧ, «День», Вінниця
Газета: 
Рубрика: