Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

За рахунок упевненої перемоги «Шахтаря»

Україна випередила Нідерланди в боротьбі за 9-е місце в таблиці коефіцієнтів УЄФА
13 серпня, 2020 - 11:20
ФОТО РЕЙТЕР

10 та 11 серпня відбулися подальші матчі Ліги Європи, і зазнала зміни таблиця коефіцієнтів УЄФА, повідомляє sport.ua.

За рахунок упевненої перемоги «Шахтаря» над швейцарським «Базелем» (4:1) Україна випередила Нідерланди в боротьбі за 9-е місце! Нагадаємо, поточна таблиця коефіцієнтів впливає на розподіл путівок через один сезон (у сезоні 2021/22).

9-й рейтинг дасть право віцечемпіонові України 2020/21 через рік стартувати з 3-го раунду кваліфікації ЛЧ. А ось у Нідерландів (10-та позиція) другому місцю Ередивізії доведеться починати аж з Q2. Це на одного серйозного суперника більше.

«Шахтар» за чвертьфінальний матч додав у скарбничку країни відразу 4 очки (3 пункти зараз дається за перемогу в одноматчевому протистоянні + 1 бонус за вихід у пів фінал), що при діленні на 5 клубів принесло +0.800 бала. Сумарно за сезон: 7.000 — зовсім непоганий показник.

Крім того, участь у пів фіналі (проти «Інтера»), що складається з одного матчу, автоматично дасть ще одне очко як мінімум.

На стадії пів фіналів єврокубків поточного сезону донецький клуб став єдиним представником від країн, що не входять до топ-5 (Іспанія, Англія, Італія, Німеччина, Франція).

Газета: 
Рубрика: