Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Література вздовж лінії фронту

Дні 25-26 серпня для жителів Сєверодонецька пройдуть у ритмі літературно-мистецького фестивалю — «книжкової толоки»
9 серпня, 2018 - 17:00
ФОТО МИХАЙЛИНИ РУДНЄВОЇ

Він складатиметься з двох частин: ярмаркової та подієвої. Дискусії, музичні й театральні події, зустрічі з письменниками (Галиною Вдовиченко, Оленою Ольшанською, Олегом Шинкаренком, Галиною Пагутяк, Майком Кауфманом-Портніковим, Катериною Немира та ін.) наповнять атмосферу міста. А для юних читачів є ще одна, спеціальна локація, — дитячий простір «Книголісся», де на них чекають майстер-класи та улюблені мультфільми.

Такі заходи, як сподіваються організатори, допоможуть об’єднати навколо українського слова й української культури українців із різних регіонів, а ще покажуть, що Сєверодонецьк — це місто, в якому розвивається сучасна українська культура. «Такі фестивалі вкрай необхідно проводити вздовж лінії фронту, оскільки вони дають можливість людям відчути свою приналежність до української культури й України загалом», — поділився директор фестивалю Ігор Гармаш.

Марія ЧАДЮК
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ