Простолюдин наш, за всієї байдужості до того, що нині перед ним діється, надзвичайно схильний мріяти й часто з нічев'я добуває дивовижні надії: новий доказ юности племені, яке передчуває краще життя попереду.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

Посмертно

Президент Володимир Зеленський нагородив загиблого командира 128-ї бригади Євгена Коростельова орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня
20 листопада, 2019 - 18:49
ФОТО ОЛЕКСАНДРА КЛИМЕНКА

«За особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові постановляю: нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня Коростельова Євгена Володимировича — полковника (посмертно)», — йдеться в указі, опублікованому Офісом Президента у середу.

Сам указ датований 19 листопада. Водночас у день смерті комбрига глава держави не коментував це, однак зазначив, що «питання війни на Донбасі маємо вирішити лише дипломатичним шляхом».

Співчуття висловили міністр оборони Андрій Загороднюк, голова парламентського комітету з нацбезпеки Олександр Завітневич, Генштаб та ряд політиків.

Командир 128-ї гірсько-штурмової бригади Євген Коростельов помер напередодні після важкого мінно-вибухового поранення на передовій на Донбасі.

Газета: