Задумавши суперечку теперішнього з минулим, ми виявимо, що втратили майбутнє
Уінстон Черчилль, британський політик, прем'єр-міністр Великобританії

На Вінниччині відкрили завод з глибокої переробки кукурудзи

4 грудня, 2020 - 21:55
Фото з Facebook-сторінки Сергія Борзова

У селищі Демківському Тростянецької громади почав працювати завод з глибокої переробки кукурудзи, який збудувала компанія «Дакса Бунге Україна». Загальна сума інвестицій склала 14 млн доларів. Як повідомив на своїй сторінці у Facebook голова Вінницької ОДА Сергій Борзов, на заводі встановлено сучасне обладнання італійського виробництва для переробки кукурудзи твердих сортів на борошно та крупу загальною потужністю 300 тонн кукурудзи на день, або 100 тис. тонн на рік. 80 % готової продукції підприємство планує експортувати закордон.

«Сьогодні на підприємстві проводяться пуско-налагоджувальні роботи, під час яких відпрацьовуються рецепти та специфікації продуктів під кожного конкретного споживача. Основні клієнти заводу – це великі міжнародні корпорації: виробники пива та харчових продуктів, які виробляють сухі сніданки, снекі, випічку та кондитерські вироби, – повідомив Сергій Борзов. – Уже випущена та підготовлена до експорту перша партія продукції, яка відповідає найвищим світовим стандартам з якості безпеки харчових продуктів, що підтверджено результатами лабораторних випробовувань ДП «Вінницястандартмерологія».

Голова Вінницької ОДА запевнив, що компанія успішно співпрацюватиме з місцевими аграріями та переробними підприємствами, що дозволити пожвавити економічну ситуацію. Крім того, що не менш важливо, на заводу буде створено 50 нових робочих місць.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниччина, фото з Facebook-сторінки Сергія Борзова

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ