Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

У Вінниці дегустуватимуть вина з різних куточків України

5 грудня, 2019 - 21:38
Ілюстрація з відкритих джерел

Другий фестиваль крафтового вина «Боже ллє» відбудеться у Вінниці 14–15 грудня. Свої вина представлять більше 25 виноробів з Вінниччини та інших регіонів. За словами організаторів, на сьогодні свою участь підтвердили винороби з Кропивницького, Закарпаття та Бакоти. Цьогорічний фестиваль пройде під гаслом In VINnitsa VERITAS. Його «фішкою» стане вино, яке чавили на фестивалі торік із замороженого винограду, – айсвино під назвою «(С)Ніжна королева». Також гостям фестивалю представлять живописне полотно, написане вином.

«Цього року фестиваль крафтового вина «Боже ллє» триватиме два дні. Участь у ньому візьмуть винороби з різних куточків України. Окрім визнаних в цій царині вінничан, які мають за свої вина медалі, будуть молоді винороби з області, а також з інших регіонів. Загалом, свої вина представлять близько 25 виноробів», – повідомив співкоординатор фестивалю Олександр Шемет.

Він додав, що фестиваль – це в першу чергу виставка різних видів вина, яка передбачає дегустацію. Єдина вимога для відвідувачів – придбати фірмовий бокал на вході (орієнтовна ціна 50 гривень). Він буде своєрідним «пропуском» на безплатні дегустації. Той, хто захоче придбати пляшку хорошого вина до новорічних свят, муситиме сам домовитися вже з виробником про ціну.

Як і торік, фестиваль проходитиме у соціальному-культурному волотерському центрі «Блокпост «Підкова».

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ