Піднесім свій народ культурно, навчаймо його. Не тільки учитель може навчати, але може його навчати та виховувати і урядовець, вояк, промисловець чи інший.
Августин Волошин, український політичний, культурний і релігійний діяч Закарпаття

У східних областях та Криму люди масово забирають депозити, - Нацбанк

6 травня, 2014 - 15:19

Луганська та Донецька області, а також Крим лідирують за відтокам банківських вкладів. Про це повідомляє прес-служба Національного банку України. Головна причина - політична нестабільність і загроза військових дій.

Враховуючи суспільно - політичну нестабільність складною залишається ситуація на депозитному ринку в східних областях країни. Відтік коштів з депозитних рахунків громадян, що почався в квітні, триває досі. Так, станом на 29 квітня в АРК депозити скоротилися на 41%, в ​​Луганській області - на 21% , у Донецькій - на 19 %.

В інших регіонах стан депозитного ринку поступово стабілізується, повідомляється в прес-релізі Нацбанку. Спостерігається приріст депозитів фізичних осіб у Вінницькій, Житомирській, Київській, Рівненській, Сумській, Херсонській та Хмельницькій областях ( до 1,5% приросту). У більшості регіонів України відтік коштів з депозитних рахунків громадян спостерігається в межах статистичної похибки. Значно скоротився темп відтоку вкладів у Закарпатській, Запорізькій, Миколаївській, Тернопільській областях (близько мінус 1,5 %).

Динаміка відтоку вкладів в більшості областей була значно нижче - на рівні 10 - 13 %. Це такі області, як Волинська, Вінницька, Дніпропетровська, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Полтавська, Чернігівська, Львівська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська та Чернівецька.

Наталя ВОЙНОВА, Луганськ

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ