Всяка диктатура вільного слова не терпить
Сергій Єфремов, український громадсько-політичний і державний діяч

Медична допомога, яку надіслала Туреччина для боротьби з Covid-19, прибула до України

8 травня, 2020 - 15:11
Фото: Facebook / Василь Бондарь

Сьогодні до аеропорту «Бориспіль» прибула медична допомога, яку надіслала Туреччина своєму стратегічному партнеру Україні в рамках боротьби з коронавірусом.           

Допомога масою близько 1 тони, яка була надіслана за розпорядженням Президента Турецької Республіки Ердогана, складається з захисту обличчя та очей, дезінфікуючого  розчину, включаючи 150 тисяч масок та 500 захисних костюмів.           

Літак з допомогою зустрічали в аеропорту Заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар, Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні Ягмур Ахмет Гюльдере та Головний лікар Київської дитячої лікарні, якій була надіслана допомога, Ірина Садовяк. 

 

 

Українські посадовці подякували Туреччині за допомогу та наголосили на дружніх стосунках та стратегічному партнерстві двох країн.

Посол Гюльдере заявив, що в цей важкий період боротьби з пандемією Туреччина завжди буде пліч-опліч з усіма своїми друзями, та висловив надію, що допомога стратегічному партнеру Україні зробить свій внесок у хоч і невелике але полегшення тягара українських медиків.

 

 

На ящиках, що були доставлені до України, зображено прапори Туреччини та України а цитата з Джелаледдіна Румі (поет та мислитель, що жив у 13-му столітті в Анатолії) турецькою та українською мовами: «За відчаєм крокує надія… Після темряви сходить яскраве сонце...».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ