Істина - пробний камінь самої себе та брехні.
Бенедикт Спіноза, нідерландський філософ, науковець, політичний та релігійний мислитель

Для вирішення близькосхідної кризи Єрусалим має стати столицею обох держав, - Могеріні

11 червня, 2018 - 09:52
Фото: EU Council Newsroom

Глава дипломатії Євросоюзу Федеріка Могеріні під час візиту до Йорданії продовжувала наполягати на вирішенні близькосхідного кризи через співіснування двох держав - Палестини та Ізраїлю.

Як повідомляє 112-Україна, на прес-конференції в Аммані з участю міністра закордонних справ Йорданії Аймана аль-Сафаді високий представник ЄС із закордонних справ сказала: "Ви знаєте, що наша позиція полягає в тому, що ми хотіли б бачити Єрусалим столицею одночасно держави Ізраїль і держави Палестина".

"Ми вважаємо, що єдиним реалістичним рішенням конфлікту на Близькому Сході є рішення через співіснування двох держав", – додала Могеріні.

Вона запевнила, що Євросоюз продовжує працювати для досягнення цієї мети, не змінюючи свого підходу, а також для забезпечення того, щоб Близькосхідне агентство ООН для допомоги палестинським біженцям і організації робіт отримувало необхідні кошти.

Як повідомлялося, напруженість між палестинцями та Ізраїлем помітно зросла останнім часом через регулярні масові протести на кордоні. Палестинці вимагають повернути їм території, втрачені в результаті створення держави Ізраїль.

Конфлікт загострився 14 травня, в день відкриття посольства США в Єрусалимі, коли в сутичках на кордоні Сектора Гази і Ізраїлю загинули понад 60 палестинців, по яким відкрили вогонь солдати ізраїльської армії. В останні тижні Ізраїль і екстремістські угруповання в Секторі Гази вдавалися до взаємних ракетних і мінометних обстрілів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...