Свобода нічого не варта, якщо вона не включає в себе свободу помилятися
Могандас Карамчанд Ґанді, індійський державний і політичний діяч, національний герой

Берлін вирішив створити агентство з розвитку кіберзброї

11 серпня, 2018 - 12:51
Фото Reuters

Федеральний уряд Німеччини з ініціативи міністерства оборони та міністерства внутрішніх справ розробляє плани щодо створення держагентства з розвитку кіберзброї. Про це повідомляє DW.

"Нове відомство має забезпечити Бундесвер та спецслужби країни необхідними засобами для захисту від кібератак", - зазначається у публікації.

За даними тижневика Der Spiegel, уряд схвалить створення "агентства з інновацій у сфері кібербезпеки" на засіданні 15 серпня.

Очікується, що завдяки агентству урядові структури володітимуть продуктом для аналізу загроз та можливого віртуального удару у відповідь та не будуть змушені чекати його появи на ринку і купувати.

Таким чином, як зазначено в пропозиції міністра оборони ФРН Урсули фон дер Ляєн та очільника МВС Горста Зеєгофера, агенція "зробить надійний внесок в убезпечення майбутнього Німеччини".

У створенні відомства Німеччина орієнтується на відповідні державні агенції США та Ізраїлю. Міністерство оборони планує у 2019 та 2020 роках виділяти щорічно близько 50 мільйонів євро на дослідження та технологічні розробки у кіберсекторі.

Як повідомлялося раніше, Україна і Німеччина домовилися активізувати співпрацю з кібербезпеки та у сфері електронного уряду. 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Deutsche-Welle

Новини партнерів

Loading...